Hakkımızda

Hakkımızda

Erkek giyim sektöründe hizmet sunan, takım elbise ana üretim merceğimiz olup ceket, kaban, damatlık, gömlek, triko, pantolon, ayakkabı ve aksesuar dahil erkek giyim alanında tüm detayları birleştiren markamız DUALL | GUETTA..

Duall Guetta ; Tüketicilerin değişen ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmaktadır. Öncü, yaratıcı çözümler ile kaliteli ürün ve hizmey sunmaktadır. Ürünlerdeki kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Kaliteden ödün vermeden markasını korumaya ve iç - dış pazarlarda hazır erkek giyiminde tercih edilmeye devam edecektir.

MİSYON;
Toplam kalite yönetimi ile iş ortaklarına ve müşterilerine daima ulaşılabilir fiyat ve kaliteli ürün performansı sunmayı misyon olarak benimsemektedir.

VİZYON;
Deneyim ve sahip olduğu insan kaynakları ile ulusal ve global pazarda marka bilinirliği yüksek bir erkek giyim markası olma hedefinde ilerlemektedir.

ÜRÜN KARMASI;
Ulaşılabilir fiyat politikası firmamızın ana felsefesidir ve bu felsefe ile bir erkeğin gardırobunda bulunabilecek boxer dan çoraba; takım elbiseden gömleğe, kol düğmesinden kravata tüm giyim ihtiyaçlarını tek çatı altında giderebileceği bir koleksiyon karmasına sahiptir.