Damatlık Modelleri

Damatlık Modelleri

İnsanların yaşam boyunca başlarına gelen en özel gün elbette düğünlerinin olduğu gündür. Böylesi özel ve heyecanlı bir günde herkesin gözü gelin ve damadın üzerine çevrilmiş durumdadır.

Gelin adayları bu güzel gün için gelinlik seçiminde ne kadar hassas ise, damat adayları da damatlık modelleri konusunda bir o kadar hassas ve kararsız olabilmektedirler. En çok akılları meşgul eden sorulardan birisi de’’ Damatlık seçerken nelere dikkat edilmeli ve hangi modeller tercih edilmeli? ‘’ olmaktadır.
 
Düğün gününün en şık erkeği olarak boy gösterecek olan damat adayları hem modern çizgileri tercih edip hem de kendi vücut tiplerine uygun olanları tercih etmelidirler. Damatlık seçiminde ayakkabıdan kemere, yelekten papyona varıncaya kadar her detay titizlikle seçilmelidir. Kilonuza ve boyunuza uygun seçilmiş bir damatlık ile hem rahat hem şık olmayı başarabilirsiniz. Almış olduğunuz damatlığı kombinlemek için seçtiğiniz damatlık ayakkabılar sizi şıklıkta bir adım daha öne taşıyacaktır.
 
Düğünde gelin hanımın kullanacağı gelinlik ile damat adayının tercih edeceği damatlık uyum içerisinde olmalıdır. Yani tercih edeceğiniz damatlık biraz gelin hanımın tercihine bağlı olacak gibi. Çünkü spor bir gelinliğin yanında kullanacağınız klasik bir damatlık tam bir tercih hatası olacaktır. Ya da klasik tercih edilmiş bir gelinliğin yanında giydiğiniz spor damatlık da sizi aynı hataya sürükleyebilir. Modern çizgilere sahip bir gelinliğin yanında size en çok yakışacak ve tarzınızı ortaya koyacak olan elbette ki damatlık smokin olacaktır.

#izmirdamatlık #damatlıkizmir #damatlıkmodelleri #izmirdamatlıkmodelleri #izmirsmokin #duallguetta